KONST / Litografier / Färglitografi 12702246
nr 1270 2246
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Jan Rhodin (f. 1938), Fåglar. Signerad, numrerad 157/360. Motivet: 44x53 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:33:16
26/8 18:43:47